Giriş
Arama      
Resital Bayi Portalı için burayı tıklayınız  

Resital Kantin Otomasyonu

Resital Kantin Otomasyonu okullar, dersaneler, hastaneler, spor salonları, çok çalışanlı iş yerleri ve benzeri işletmeler için hazırlanmış, ön ödemeli alışveriş programıdır.
Resital Kantin Otomasyon sistemi bir veya birden fazla lokasyona(şube, kampüs vb.) sahip işletmelerdeki tüm imkanlardan öğrenci veya kayıtlı müşterilerin
yararlanmasını ve bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bir yazılım otomasyon sistemidir.
Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara
hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.
Resital Kantin otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Dokunmatik ekranlı bilgisayarlar için hazırlanmış self servis sipariş verme programı ve kasa programı
sipariş ve satış işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. .NET web servis yazılımları ile merkez ve şubeler arasında online
veri iletişimini sağlar. Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.

Resital Kantin Otomasyonu Genel Özellikleri

Ön ödemeli sistem sayesinde satış sonrası tahsilat süresi en aza indirgenir.
Self-Servis sipariş kioskları siparişin işletme/tesis içindeki değişik yerlerden alınmasını sağlar, mutfaktaki birikmeleri engeller.
Sipariş ekranındaki “Salon Seçimi” siparişin hangi mutfakta hazırlanacığına ve hangi salonda servis edileceğini belirler.
Opsiyonel üretim kioskları sayesinde mutfak, siparişin hazır olduğunu bildirebilir ve aynı anda salondaki bilgi ekranlarından gösterilebilir.
Yönetimsel ve günlük ihtiyaçlar bazında detaylı analiz ve raporlar alınabilir.

Dokunmatik Sipariş (Touch POS) programından ekran görüntüleri

©2010 Resital Yazılım