Giriş
Arama      
Resital Bayi Portalı için burayı tıklayınız  

Resital Restoran Otomasyonu

Resital Restoran Otomasyonu restoranlar, cafeler, fast food işletmeleri, pastaneler ve benzeri işletmeler için hazırlanmış bir programdır.
Resital Restoran Otomasyonu bir veya birden fazla restorana (restoran zincirine) sahip işletmelerdeki bütün fonksiyonların bütünleşik olarak
çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bütünsel bir yazılım otomasyon sistemidir.
Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara
hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.
Yazılım otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Microsoft .Net teknolojileri ile hazırlanmış  El terminali(PDA) uygulamaları ile mobil ortamda
müşteri masasında  sipariş alma, .NET web servis yazılımları ile merkez ve şube restoranlar arasında online uzak veri iletişimini sağlar.
Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.Resital Restoran Otomasyonu Genel Özellikleri

Resital restoran otomasyon sistemi birden fazla şubesi olan işletmeler için online şube izleme ve analiz programı sunar.
El terminali(PDA) veya Kiosk(Dokunmatik ekran)  ile sipariş alma özelliği sayesinde garson-mutfak ilişkisini keser, yanlış anlaşılmaları ve hız kaybını engeller, verimliliği ve hizmet kalitesini arttırır, tutar hesaplamalarındaki yanlışlıkları ortadan kalkar.
Üretim modülü ile hammadde kullanımları ve mamul maliyet hesaplamaları otomatik yapılır.
Adisyon – hesap – fiş – fatura karmaşasını yok eder. Fiş basımı için yazar kasa entegrasyonu sağlar.
Çeşitli ödeme seçenekleri sunar. Nakit, Kredi kartı, Ticket veya açık hesap gibi.
Ödeme – cari – stok modüllerinin Finans entegrasyonu sayesinde işletme izlenilebilirliğini arttırır, kaçakların önene geçer, güçlü raporlar üretir.
Paket sipariş alma modülünde caller id teknolojisi ile hızlı ve kolay sipariş alma yeteneği katar, sipariş alımı ve teslimatlardaki hataları en aza indirger.
Rezervasyon modülü ile masa ve kişi bazında rezervasyon yapabilme, masa taşıma ve birleştirme ile masa düzeninde anlık değişimler yapabilme olanağı sağlar.
Otomasyon sistemi İşletmenin imajını önemli şekilde değiştirir. firmanın müşteriler karşısında prestiji artar. Müşteri güvenilirliği daha fazla sağlanmış olur.
Resital Restoran otomasyon sistemi, doğru ve hızlı Satış, Stok ve Satış elemanı takibi yapılmasını sağlar. Otomasyon sayesinde bilgi akışının elektronik ortamda ve entegre bir yapıda olmasından dolayı hızlı ve hatasız analizler alınmasını sağlar.
Müşteriye yerinde ve hızlı servis vermeyi sağlar.
Mobil sipariş alma sistemi ile mutfak, kasa ve merkez finans otomasyon sisteminin entegre bir yapıda olmasından dolayı merkezde yapılan işlemler asgariye iner. Hata olasılığı azalır. Zaman ve personel tasarrufu sağlanır. Doğru stok takibi yapılır. Kaçaklar azalır.
Otomasyon ile personel bağımsız bir sistem olması sağlanır. Firmanın kurumsallaşmasına katkı sağlar.
Restoran otomasyonunu ihtiva eden tüm yazılımlar Merkez finansman, Kasa ve mobil sipariş alma yazılımları (Bütünsel bir yapının modülleri şeklinde)  Resital tarafından üretilmesinden dolayı hiçbir entegrasyon problemi olmaz ve muhatap karmaşası yaşanmaz.
Yönetimsel ve günlük ihtiyaçlar bazında Detaylı analiz ve raporlar alınabilir.

El Terminali (PDA) programından bazı ekran görüntüleri

       

Dokunmatik Kasa (Touch POS) programından bazı ekran görüntüleri ve çıktıları

               

©2010 Resital Yazılım