Giriş
Arama      
Resital Bayi Portalı için burayı tıklayınız  

Resital Mağaza Otomasyonu

Resital Mağaza Otomasyon Sistemi bir veya birden fazla mağaza sahip işletmelerdeki bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bütünsel bir yazılım otomasyon sistemidir.
Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara
hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.
Yazılım otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Microsoft .Net teknolojileri ile hazırlanmış  El terminali(PDA) uygulamaları ile mobil ortamda
mal kabul, iade, transfer, sayım, sipariş, raf etiket basım gibi işlemleri yapabilir. NET web servis yazılımları ile merkez ve şube marketler arasında online veri iletişimini sağlar.
Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.Resital Mağaza Otomasyonu Genel Özellikleri

Resital mağaza otomasyon sistemi birden fazla mağazası olan işletmeler için online şube mağaza izleme ve analiz programı sunar. Şube mağazalardan online satış bilgilerini merkeze aktarır.
Dokunmatik KIOSK ekranlarından barkod, serino, Imei veya PLU sisteminde ürün satışın ihtiva eder.
Nakit, Kredi kart, Ticket veya açık hesap tahsilat işlemlerini ihtiva eder.
Fiş yazımları için mali yazar kasaları kullanabilir. Böylece zaman ve hata olasılığını minimuma indirir.
Yöneticiler için detaylı Tedarikçi, Satış ve karlılık ve Finansal analizler sunar
Satış yönetimi için Ürün, fiyat değişiklik işlemleri
Tam barkodlu sistemi destekler. Barkodsuz ürünler için barkod etiketi tasarımı sağlar.
Mobil el terminalleri ile mal kabul, iade, transfer, sayım, sipariş, raf etiket yazımları
Otomasyon sistemi İşletmenin imajını önemli şekilde değiştirir. firmanın müşteri ve tedarikçiler karşısında prestiji artar. Müşteri güvenilirliği daha fazla sağlanmış olur.
Resital Mağaza otomasyon sistemi, doğru ve hızlı Satış, Alım, Stok ve Karlılık takibi yapılmasını sağlar. Otomasyon sayesinde bilgi akışının elektronik ortamda ve entegre bir yapıda olmasından dolayı hızlı ve hatasız analizler alınmasını sağlar.
Mal kabul, transfer gibi İşlemlerin Elektronik ortamda Mobil El bilgisayarlarında(PDA) yapılması sayesinde işlemlerde yanlışlıkları ortadan kalkar.
Mobil sistemler ile merkez finans otomasyon sisteminin entegre bir yapıda olmasından dolayı merkezde yapılan işlemler asgariye iner. Hata olasılığı azalır. Zaman ve personel tasarrufu sağlanır. Doğru stok takibi yapılır. Kaçaklar azalır.
Otomasyon ile personel bağımsız bir sistem olması sağlanır. Firmanın kurumsallaşmasına katkı sağlar.
Mağaza otomasyonunu ihtiva eden tüm yazılımlar Merkez finansman, Mobil stok programları, KIOSK şube satış programları, şube analiz yazılımları (Bütünsel bir yapının modülleri şeklinde) Resital tarafından üretilmesinden dolayı hiçbir entegrasyon problemi olmaz ve muhatap karmaşası yaşanmaz.
Yönetimsel ve günlük ihtiyaçlar bazında Detaylı analiz ve raporlar alınabilir.

El Terminali (PDA) programından bazı ekran görüntüleri

   

Dokunmatik Kasa (Touch POS) programından bazı ekran görüntüleri

   

©2010 Resital Yazılım