Giriş
Arama      
Resital Bayi Portalı için burayı tıklayınız  

Resital Market POS Otomasyonu

Resital Market POS Otomasyonu Orta ve büyük boy market ve mağazalar için hazırlanmış bir programdır.
Resital Market POS Otomasyonu bir veya birden fazla markete sahip işletmelerdeki bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve
analiz edebilen bütünsel bir yazılım otomasyon sistemidir.
Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara
hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.
Yazılım otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Microsoft .Net teknolojileri ile hazırlanmış  El terminali(PDA) uygulamaları ile mobil ortamda
mal kabul, iade, transfer, sayım, sipariş, raf etiket basım gibi işlemleri yapabilir. NET web servis yazılımları ile merkez ve şube marketler arasında online veri iletişimini sağlar.
Web servis teknolojisi sayesinde uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.Resital Market POS Otomasyonu Genel Özellikleri

Resital market otomasyon sistemi birden fazla marketi olan işletmeler için online şube izleme ve analiz programı sunar.
Yöneticiler için detaylı Tedarikçi, Satış ve karlılık, İnsert ve Finansal analizler sunar
Market yönetimi için Ürün, fiyat değişiklik, insert, promosyon işlemleri
Satınalma yönetimi için Sözleşme, fiyat liste tanımları, Otomatik fiyat farkları ,ciro prim, ürün satış devir hızı hesaplamaları
Şubelerden online, günlük satış bilgileri z raporu, kasa rapor alımları
Mobil el terminalleri ile mal kabul, iade, transfer, sayım, sipariş, raf etiket yazımları
Otomasyon sistemi İşletmenin imajını önemli şekilde değiştirir. firmanın müşteri ve tedarikçiler karşısında prestiji artar. Müşteri güvenilirliği daha fazla sağlanmış olur.
Resital Market otomasyon sistemi, doğru ve hızlı Satış, Alım, Stok ve Karlılık takibi yapılmasını sağlar. Otomasyon sayesinde bilgi akışının elektronik ortamda ve entegre bir yapıda olmasından dolayı hızlı ve hatasız analizler alınmasını sağlar.
Mal kabul, transfer gibi İşlemlerin Elektronik ortamda Mobil El bilgisayarlarında(PDA) yapılması sayesinde işlemlerde yanlışlıkları ortadan kalkar.
Mobil sistemler ile merkez finans otomasyon sisteminin entegre bir yapıda olmasından dolayı merkezde yapılan işlemler asgariye iner. Hata olasılığı azalır. Zaman ve personel tasarrufu sağlanır. Doğru stok takibi yapılır. Kaçaklar azalır.
Otomasyon ile personel bağımsız bir sistem olması sağlanır. Firmanın kurumsallaşmasına katkı sağlar.
Market otomasyonunu ihtiva eden tüm yazılımlar Merkez finansman, Mobil stok programları, şube programları, şube analiz yazılımları (Bütünsel bir yapının modülleri şeklinde) Resital tarafından üretilmesinden dolayı hiçbir entegrasyon problemi olmaz ve muhatap karmaşası yaşanmaz.
Yönetimsel ve günlük ihtiyaçlar bazında Detaylı analiz ve raporlar alınabilir.

El Terminali (PDA) programından bazı ekran görüntüleri

           

POS programından bazı ekran görüntüleri

   

©2010 Resital Yazılım