Giriş
Arama      
Resital Bayi Portalı için burayı tıklayınız  

Resital Mobil Satış Otomasyonu

Resital Mobil Satış Otomasyonu işletmedeki bütün fonksiyonların bütünleşik olarak çalışmasını sağlayan ve analiz edebilen bütünsel bir yazılım otomasyon sistemidir.
Bilgi Bankası olarak Microsoft SQL Server kullanır. MSSQL Server açık veri yapısı sayesinde uygulamalara
hız, güvenlik, “0” veri kaybı, şeffaflık ve ölçeklenebilirlik sağlar.
Yazılım otomasyon sistemi en son teknoloji ile üretilmiştir. Microsoft .Net teknolojileri ile hazırlanmış mobil uygulamalar sayesinde merkez, araçlar ile online veri iletişi sağlayabilir.
Web servis teknolojisi ile uzak veri iletişimi için standart bir internet bağlantısı yeterlidir.
Resital Mobil Satış Otomasyonu, hem sıcak satış (müşteri yerinde (araçta) faturalama) hem de soğuk satış (müşteri yerinde sipariş toplama ve merkezde faturalama) sistemlerinin her ikisini ihtiva eder.
Online ve offline (merkeze veri aktarımı gün sonunda) çalışabilir.Resital Mobil Satış Otomasyonu Genel Özellikleri

Resital Mobil Satış Sistemi, doğru ve hızlı Araç, Stok ve Satış elemanı takibi yapılmasını sağlar. Otomasyon sayesinde bilgi akışının elektronik ortamda ve entegre bir yapıda olmasından dolayı hızlı ve hatasız analizler alınmasını sağlar.
Müşteriye yerinde ve hızlı servis vermeyi sağlar.
İşlemlerin Elektronik ortamda El bilgisayarlarında(PDA) yapılması sayesinde fatura, sipariş gibi işlemlerde tutar hesaplamalarındaki yanlışlıklar ortadan kalkar.
Mobil satış sistemi ile merkez otomasyon sisteminin entegre bir yapıda olmasından dolayı merkezde yapılan işlemler asgariye iner. Hata olasılığı azalır. Zaman ve personel tasarrufu sağlanır.
Müşterilere yerinde yapılan hızlı hizmet ile Satış ve Tahsilatlar artar. Müşteri bilgileri ve cari hesap bakiyelerinin mobil ortamda izlenmesi ile doğru ve gecikmeyen tahsilatlar yapılması sağlanır.
Otomasyon sayesinde Personel ve araç tasarrufu yapılır.
Araç stoklarının doğru takip edilmesi ile kaçaklar önlenir.
Otomasyon sayesinde firmanın müşteriler karşısında prestiji artar. Müşteri güvenilirliği daha fazla sağlanmış olur.
Otomasyon ile personel bağımsız bir sistem olması sağlanır. Firmanın kurumsallaşmasına katkı sağlar.
Online veya Offline(gün sonu) işlemleri ile otomatik merkez finansman ve muhasebe kayıtlarının oluşması sağlanır.
Merkez yönetim online sistem ile mobil sistemdeki satış, sipariş, tahsilat, ziyaret işlemlerini anlık izler. Satış elemanlarının konum bilgisi sistem tarafından otomatik olarak merkeze atılır. Bu sayede gerçekleşen eleman rotası google map ten izlenir.
Merkez ve mobil satış tarafında tüm yazılımların (Bütünsel bir yapının modülleri şeklinde) Resital tarafından üretilmesinden dolayı hiçbir entegrasyon problemi olmaz ve muhatap karmaşası yaşanmaz.
İlgili rotada yüklenilen, satılan, iade, sayım, boşaltılan ürün miktarları, yapılan tahsilat bilgileri ve satılamama(boş geç) nedenleri detaylı bir şekilde raporlanıp analizler yapılabilir.

El Terminali (PDA) programından bazı ekran görüntüleri

           

Mobil Satış programından bazı ekran görüntüleri

       

©2010 Resital Yazılım