Giriş
Arama      
Resital Bayi Portalı için burayı tıklayınız  
Firmamız Küçült

Resital Nedir

Dünyanın akıl almaz değişimiyle karmaşıklaşan iş faaliyetlerinizi daha basitleştirmek ve iş yaşamınıza sürat kazandırmak için genel ve sektörel yazılım otomasyon çözümleri üreten bir yazılım firmasıdır.

Neden Yazılım Otomasyonları

Piyasa rekabet koşulları hızlı ve doğru çözüm üretmeyi gerektiriyor. Müşteri beklentileri geçmişten çok farklı. Yüksek kalite standartlarında geniş yelpazede üretim yapmak ve maliyetleri denetim altına almak için karmaşık üretim faaliyetlerini basitleştirmek kaçınılmazdır.

Yazılım Otomasyonlarında Neden Resital

Çünkü Resital;
İş dünyasının nabzını tutar, rasyonel çözümler üretir. Yazılım programlarının kullanımı kolaydır. Dünyadaki teknolojik ilerlemelerin yakın takipçisidir. Başarı için kriteri müşteri memnuniyetidir. Güvenilir ve kalıcı olmayı öncelikli ilke olarak benimser. Dünün deneyimlerinden yararlanarak, bugünün gerçeğini arar ve geleceğin dünyasına hazırlık yapar.

Resital Hangi Alanlarda Çözümler Sunar

Resital Yazılım; finansman, tekstil, otomotiv,  makine sanayi, gıda sektörü için ERP otomasyonları, üretim veri toplama sistemleri için entegrasyon yazılımları, mali müşavir setleri, personel takip, demirbaş programları, optik, foto, doktor gibi sektörel programlar, internet, intranet ve e-ticaret uygulamaları, karar destek sistemleri, planlama ve çizelgeleme yazılımları, özel proje otomasyonları gibi çok geniş bir yelpazede çözümler sunar. Tüm çözümlerinde bilgi bankası olarak SQL kullanır.

©2010 Resital Yazılım